Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren?

Op 18 maart ontvangt Turnkring Oostakker meer dan 500 gymnasten die deelnemen aan het Recreatornooi Trampoline, Tumbling, Airtrack en Lange mat. Ook heek wat gymnasten van onze club nemen deel.

Iedereen is welkom om te supporteren vanaf half 9!

Met de Recreatoernooien richt de Gymnastiekfederatie Vlaanderen zich op de recreatieve gymnasten die 1 tot 4 uur per week turnen. De recreatoernooien zijn met een leuk en uitdagend programma, zowel voor gymnasten en trainers, een doel om naar te werken. Met een motiverend beloningssysteem en in een aanmoedigende wedstrijdomgeving zijn de recreatoernooien daarnaast een leuke manier om met je groep naar buiten te komen.

HET VOLLEDIGE DAGPROGRAMMA KAN JE VINDEN VIA DEZE LINK!

Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren?
menu

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x