Turnkring Oostakker gaat vreemd.

Turnkring Oostakker gaat vreemd.
Ook onze club heeft een API! Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK! TKO werft aan! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Afgelopen weekend namen Lupé en Dino voor het eerst deel aan een wedstrijd voor hun Franse club AGMA.
Samen met Belgisch kampioen Hugues Van Holderbeke en hun trainsters Annelies en Tine reisden ze af naar Sevran bij Parijs om aan te treden in het Franse Kampioenschap per team.

Het systeem: Ieder team bestaat uit 4 leden, de beste drie scores tellen. Je turnt dus niet voor een eigen klassement maar probeert bij iedere sprong je steentje bij te dragen voor je team.

Ieder Frans team mag zich versterken met enkele buitenlanders. Dino en Lupé sprongen dus niet enkel tegen het kruin van de Franse tumblers maar ook tegen enkele Algerijnen en Britten. Ook voormalig wereldkampioen Kristof Willerton was van de partij! (zie foto)

Al snel bleek dat gymnastiek in Frankrijk een nationale sport is. Zo'n wedstrijd hadden wij ook nog niet gezien. Alles was tot in de puntjes in orde. Ook door onze Franse club werden we serieus in de watten gelegd.

Op vrijdag gingen ze na een lichte training van start met de voorrondes, Dino en Lupé sprongen goed ondankse de serieuze autorit die ze in de benen hadden. Meer nog, Dino zette een "PERSONAL BEST" neer en haalde als jonkie van zijn team de hoogste score. Hij werd gekroond tot teamkapitein. Beide teams werden beloond met een mooie finaleplaats.

Op zaterdag sprongen onze gymnasten de finale. Knap werk, de Belgen toonden zich langs hun mooiste kant. Lupé sprong een mooie reeks met dubbel hoek en helemaal onverwacht werden ze knap derde. BRONS! Fantastisch!

Dino stak nog een tandje bij, verbeterde zijn persoonlijke record opnieuw. Met een topreeks en een bloklanding werd hij beloond met een afwerking tussen de 9.3 en 9.6 Ongezien!

Ook Hugues sprong zijn beste reeks ooit. Helaas mislukte de reeks van hun Franse teammakker en moesten ze zich tevreden stellen met een vierde plaats.

Maar alsnog, een fantastische ervaring en vooral een mooie prestatie van onze Gentse tumblers!

Benieuwd naar de foto's? Die kan je hier bekijken.

En nu,... op naar Denemarken!

 

Ook onze club heeft een API! Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK! TKO werft aan! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ newsletter_message }}

x

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x