Prachtige wedstrijdresultaten!

Het turnseizoen loopt op z'n einde. Tijd om de prachtige resultaten van onze wedstrijdgymnasten van dit seizoen even op te lijsten.

PROFICIAT ALLEMAAL!

Tumbling A-niveau

  • 13-14 jaar Meisjes A Belgisch Kampioenschap:
    • Hulpiau Lupé 3de plaats
  • 15-17 jaar A Belgisch Kampioenschap:
    • Van De Velde Dino 2de plaats
  • 13-14 jaar Meisjes A Vlaams Kampioenschap:
    • Hulpiau Lupé 5de plaats
  • 15-17 jaar A Vlaams Kampioenschap:
    • Van De Velde Dino Vlaams Kampioen
  • 13-14 jaar Meisjes A Oostvlaams Kampioenschap:
    • Hulpiau Lupé 2de plaats
  • 15-17 jaar A Oostvlaams Kampioenschap:
    • Van De Velde Dino 2de plaats

Tumbling I-niveau

  • 9 jaar Meisjes I Vlaams Kampioenschap:
    • Van Der Cruyssen Kato Vlaams Kampioen
    • Hermie Lize 3de plaats
    • Vindevogel Phebe 7de plaats
  • 10 jaar Meisjes I Vlaams Kampioenschap:
    • Wouters Lene 24ste plaats
  • 9 jaar Meisjes I Oost-Vlaams Kampioenschap:
    • Hermie Lize Gouden Brevet
    • Vindevogel Phebe Zilveren Brevet
    • Van Der Cruyssen Kato Zilveren Brevet
    • Van Kerkchove Ouke Bronzen Brevet
  • 10 jaar Meisjes I Oost-Vlaams Kampioenschap:
    • Wouters Lene 7de plaats
    • Revis Kaat 8de plaats

Trampoline A-niveau


Dubbele Mini Trampoline

  • 11-12 jaar meisjes A Belgisch Kampioenschap:
    • De Baets Ellis 5de plaats
    • Pattyn Yara 9de plaats
  • 11-12 jaar meisjes A Vlaams Kampioenschap:
    • De Baets Ellis 3de plaats
    • Pattyn Yara 6de plaats
  • 11-12 jaar meisjes A Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Baets Ellis Oostvlaams Kampioen
    • Pattyn Yara 3de plaats


Trampoline

  • 12 jaar meisjes A Belgisch Kampioenschap:
    • Pattyn Yara 4de plaats
  • 12 jaar meisjes A Vlaams Kampioenschap:
    • Pattyn Yara 5de plaats
  • 11 jaar meisjes A Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Baets Ellis 5de plaats
  • 12 jaar meisjes A Oostvlaams Kampioenschap:
    • Pattyn Yara Oostvlaams Kampioen
  • 13-14 jaar meisjes A Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Baets Lena 3de plaats



Trampoline B-niveau


Dubbele Mini Trampoline

  • 13-14 jaar meisjes B Coupe KBT:
    • De Vylder Bo 19de plaats
  • 11-12 jaar jongens B Vlaams Kampioenschap:
    • Bonne Sacha 3ste plaats
  • 13-14 jaar meisjes B Vlaams Kampioenschap:
    • De Vylder Bo 9de plaats
    • De Graef Jinte 20de plaats
  • 15-16 jaar meisjes B Oostvlaams Kampioenschap:
    • Ostyn Noor 3de plaats
  • 11-12 jaar jongens B Oostvlaams Kampioenschap:
    • Bonne Sacha 2ste plaats
  • 13-14 jaar meisjes B Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Vylder Bo 2de plaats
    • De Graef Jinte 8de plaats
  • 15-16 jaar meisjes B Oostvlaams Kampioenschap:
    • Ostyn Noor 3de plaats


Trampoline

  • 13-14 jaar meisjes B Coupe KBT:
    • De Graef Jinte 13de plaats
  • 15-16 jaar Meisjes B Coupe KBT:
    • Moerman Marte 12de plaats
  • 12 jaar Jongens B Vlaams Kampioenschap:
    • Bonne Sacha 3de plaats
  • 13-14 jaar meisjes B Vlaams Kampioenschap:
    • De Graef Jinte 15de plaats
  • 15-16 jaar Meisjes B Vlaams Kampioenschap:
    • Moerman Marte 13de plaats
  • 12 jaar Jongens B Oostvlaams Kampioenschap:
    • Bonne Sacha 2de plaats
  • 13-14 jaar meisjes B Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Graef Jinte Oostvlaams Kampioen
    • De Vylder Bo 7de plaats
  • 15-16 jaar Meisjes B Oostvlaams Kampioenschap:
    • Moerman Marte 3de plaats



Trampoline I-niveau


Dubbele Mini Trampoline

  • I-10 jaar Oostvlaams Kampioenschap:
    • Goethals Wout


Trampoline

  • 9 jaar I Vlaams Kampioenschap:
    • Schittekatte Yuna 17de plaats
  • 9 jaar I Oostvlaams Kampioenschap:
    • Schittekatte Yuna Bronzen brevet
  • 10 jaar I Oostvlaams Kampioenschap:
    • Goethals Wout 10de plaats

ACRO C niveau


10-20 jaar Groep

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Rupus Maité, Hemelsoet Elena, Gemmel Jana : 6de plaats


10-21+ jaar Duo

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Smessaert Fien, De Sutter Hanne : 2de plaats
    • Hebbrecht Machteld, Gemmel Kato: 3de plaats
    • Cammerman Jade, Van Der Beke Shandi: 4de plaats


10-21+ jaar Groep

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Plets Lore, Van De Winkel Inez, Smaele Anke: 3de plaats
  • Vlaams Kampioenschap:
    • Plets Lore, Van De Winkel Inez, Smaele Anke: 6de plaats



ACRO I niveau


9-15 jaar Duo

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Hendrycks Mirthe, Van Hove Lynn : 3de plaats


9-15 jaar Groep

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Revis Flo, Goethals Eva, Van Der Straeten Jutta: 7de plaats



ACRO recrea


Recrea 8-14 jaar duo's

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Cock Yana-Van Herzele Fien : 30ste plaats


Recrea 8-14 jaar groepen

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Braeckman Nel-Semeese Rielke-Braeckman Linde: 32ste plaats


Recrea 8-18 jaar duo's

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Hendrycks Febe-Claeys Sjouke: 10de plaats
    • Hebbrecht Marion-Vervaet Eske: 14de plaats


Recrea 8-14+ jaar duo's

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Mortier Amy-Nollet Kato: 4de plaats
    • Bockstaele Shauni-Vertenten Line: 7de plaats
    • Vervaet Silke-De Smet Celine: 7de plaats
    • Dobbelaere Caro-Dhondt Manon: 13de plaats



ACRO


Recrea Balans 8-14 Duo

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • De Cock Yana-Van Herzele Fien : 23ste plaats


Recrea Balans 8-14 Groep

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Braeckman Nel-Semeese Rielke-Braeckman Linde: 17de plaats


Recrea Balans 14+ Duo

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Bockstaele Shauni-Vertenten Line: 2de plaats
    • Dobbelaere Caro-Dhondt Manon: 4de plaats


Recrea Combinatie 8-18 Duo

  • Oostvlaams Kampioenschap:
    • Hendrycks Febe-Claeys Sjouke: 83ste plaats
Prachtige wedstrijdresultaten!

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x