Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup

Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup
Ook onze club heeft een API! Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK! TKO werft aan! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Turnkring Oostakker gaat vreemd. Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Tijdens het Belgische Kampioenschap haalden maarliefst drie gymnasten van Turnkring Oostakker hun selectie voor de World Cup in het Portugese Loulé. Drie gymnasten uit 1 turnclub: een unicum.
Zara Lucas, Laura Vandevoorde, Sam D'Hoop en hun trainster Tine Van Bossuyt vertrekken komende dinsdag. Duimen omhoog!
Het wordt voor deze drie gymnasten hun eerste competitie bij de senioren op dit niveau.

Laura haalde vorig jaar de finale van de World Age Group Games in Bulgarije waar ze heel knap 7de werd. Tijd voor de volgende stap nu, al ligt haar focus voor dit seizoen eerder in november wanneer ze terug strijd voor een finaleplek op de WAGC in het Russische Sint-Petersburg.


Sam, die tijdens de BK finale nog het 9 jaar oude Belgisch record brak, is de jongste van het hele deelnemersveld. Niks te verliezen dus. Hij springt twee gloednieuwe wedstrijdreeksen met een pak meer moeilijkheid. Deze tot een goed einde brengen is een mooi doel op zich.

Zara, medaillewinnaar op het BK is heel realistisch: "Turnen tussen de wereldtoppers, ik dacht dat het een droom zou blijven. Volgende week is het zover! Ik vind het ongelooflijk spannend. De kans dat we meestrijden voor een plekje in de finale is klein. Heel wat van die meisjes zijn namelijk full-time met hun sport bezig en springen dus veel moeilijkere reeksen. Maar ik vind het fantastisch dat we die kans krijgen. Als ik mijn twee reeksen mooi spring keer ik heel tevreden terug naar huis."

"Ik ben erg trots op onze gymnasten, nu al" zegt trainster Tine. "Ze zijn heel gemotiveerd en rijden zowat half Vlaanderen rond om te kunnen trainen. Keer op keer staan ze vol energie in de zaal. We zijn dan ook blij dat de stad in onze club investeert en dat we vanaf volgend jaar ook in Sporthal Wolfput op hoog niveau zullen kunnen trainen in een vaste gymzaal met valputten".

Samen met Tachina Peeters en Silke Vermeulen treed er voor het eerst sinds heel lang een volledige meisjesploeg aan. Succes dames!
Bij de jongens vervoegt naast Sam ook Noah Houbrechts het Belgische team.


De wedstrijd zelf staat gepland op vrijdag 5 oktober vanaf 17u, je kan alles volgen via een livestream. Hou zeker onze Facebookpagina in de gaten voor recente updates alsook de Facebookpagina van GymFed.

Ook onze club heeft een API! Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK! TKO werft aan! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Turnkring Oostakker gaat vreemd. Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ newsletter_message }}

x

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x