Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK!

Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK!
Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup TKO werft aan! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Turnkring Oostakker gaat vreemd. Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Tijdens het pinksterweekend trokken de trampoline gymnasten richting Essen voor het Belgisch Kampioenschap.  
Op zondag sprongen Lieke Wouters, Yara Pattyn, Lena De Baets, Jinte De Graef en Marte Moerman de pannen van het dak op de grote trampoline. De dames sprongen stuk voor stuk mooie oefeningen, maar helaas bleven de medailles uit. 

 Een warmteonweer die avond zorgde voor wat afkoeling, maar op maandag steeg de temperatuur weer in de Hemelrijkhallen.  
Miel Lippens, de enige jongen in het gezelschap, was de eerste die op maandag de dubbele minitrampoline mocht trotseren. Ook hij liet zien wat hij in huis had, en behaalde een mooie 9e plaats na een zo goed als foutloos parcours.
Yara Pattyn deed nog iets beter door in het A-niveau bij de 15-17 jarigen op de vijfde plaats te eindigen.  
Ellis de Baets kaapte de bronzen medaille weg bij de 13-14-jarigen. Bovendien plaatste ze zich definitief voor de WAGC in Rusland.  

 De jongste gymnaste in het A-niveau tenslotte, Lieke Wouters, kroonde zich Belgisch kampioen op de dubbele minitrampoline. Ze kon het bijna niet geloven, en hoewel ze nog een beetje te jong is om naar de WAGC te gaan, komt de droom met deze medaille toch een stapje dichterbij.  

 Het Belgisch kampioenschap was een schitterende afsluiter van het seizoen, en trainers en gymnasten verdienen eigenlijk allemaal goud !  

 Ook Sara Martelé en Ilja De Munter die de selectie voor het Belgisch kampioenschap net niet haalden, sprongen schitterende reeksen op de provinciale wedstrijden.  Kaat Indevuyst was net iets te jong om dit jaar al deel te nemen, maar zij wordt klaargestoomd voor het echte werk volgend jaar. Ook Lore Martelé mag nog even oefenen in het I-niveau. Bo De Vylder moest tot haar grootste spijt eveneens vanaf de zijlijn supporteren wegens een blessure.

De springbenen mogen de komende weken een beetje uitrusten, om binnenkort weer fris aan het nieuwe seizoen te kunnen beginnen

Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup TKO werft aan! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Turnkring Oostakker gaat vreemd. Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ newsletter_message }}

x

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x