TKO werft aan!

TKO werft aan!
Ook onze club heeft een API! Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Turnkring Oostakker gaat vreemd. Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Interesse in deze vacature? Onder vind je alle info!

Bekijk de vacature in PDF hier!

Of lees onder verder!

De clubmanager zorgt in nauwe samenwerking met het bestuur en de trainers voor optimalisering
van de werking van de turnclub en de groei er van. Hij/zij is een aanspreekpunt voor ouders,
gymnasten en trainers. Hij/zij beheert hiertoe de algemene mailbox en is ook telefonisch bereikbaar
voor vragen en inlichtingen. Doordat de clubmanager de werking van de club op zijn duimpje kent
kan hij onmiddellijk vragen beantwoorden en acties ondernemen binnen de krijtlijnen uitgezet door
het bestuur. Hij/zij is aanwezig op bestuursvergaderingen zodat hij/zij op de hoogte is van alle
beslissingen en mee deze beslissingen kan helpen nemen.

Op sportief vlak is de clubmanager de verantwoordelijke voor de sporttechnische werkgroep:
Deze werkgroep bestaat uit een aantal senior trainers en ex-gymnasten aangevuld met
bestuursleden. Samen bepalen ze het beleid, de visie en het aanbod. Ze waken over de kwaliteit van
de trainingen en zorgen dat de trainers voldoende ondersteuning en opleiding krijgen.

De Clubmanager is op sporttechnische vlak onder andere verantwoordelijk voor:
- Dagdagelijks begeleiden van en communiceren met trainers
- Overleg met trainers ivm organisatie van de groepen (max aantal, try-outs,…)
- Trainers motiveren om opleidingen en bijscholing te volgen
- Minstens 4x per jaar trainers vergadering organiseren om de trainers te briefen over
gemaakte of gewijzigde afspraken, de groepsgeest te bevorderen en collectief te coachen.
- Minstens jaarlijks een individueel feedback moment organiseren met iedere trainer
- Doorstroming van gymnasten organiseren
- Plan van aanpak om Drop-out op te volgen en te verminderen
- Organiseren van interne clubevenementen (bijv. vriendjesdag, afsluitmoment,
testmoment,…)
- Op regelmatige basis verschillende trainingen bijwonen en feedback geven aan trainers
- Contact met ouders bij problemen
- Kwaliteitsbewaking wedstrijdgroepen
- Opvolgen en ondersteunen van zoektocht naar juryleden voor wedstrijden. Begroten
hoeveelheid benodigde juryleden en stimuleren van het volgen van juryopleiding door
trainers en ouders


Naast de sportieve taken draagt de clubmanager ook de verantwoordelijkheid over een aantal
administratieve taken. 
Een deel van deze taken wordt opgenomen door vrijwilligers binnen het
bestuur. De clubmanager coördineert en controleert de uitvoering ervan. Indien nodig kan hij/zij zelf
inspringen en bepaalde taken op zich nemen.
- Aangifte ongevallen
- Aanvragen en annuleren reserveringen sporthal + controle van facturatie van sporthallen
- Voorbereiden toewijzingslijst
- Plannen nieuw seizoen op basis van zalen, beschikbaarheid trainers
- Versturen van mailing naar leden en trainers.
- Communicatie omtrent al dan niet doorgaan van trainingen in vakantieperiodes
- Subsidiedossiers aanvragen / opvolgen
- Aanmaken van aanwezigheidslijsten en opvolgen niet ingeschreven gymnasten
- Bijwerken en verspreiden contactlijsten van trainers / ouders / bestuur
- Wedstrijdlicenties aanvragen

De clubmanager is het gezicht van de club. Hij/zij is dan ook aanwezig op evenementen
georganiseerd door gymfed / sportdienst / … om op die manier contacten te leggen, een netwerk uit
te bouwen en opportuniteiten te spotten.

Profiel:
- Je hebt een bachelor of master LO of bent (ex-)trainer met minstens 3 jaar ervaring in een
turnclub
- Je bent een organisatie talent en weet hoe mensen te coachen
- Je beschikt over de nodige communicatie vaardigheden
- Je bent ordelijk en stipt in je administratie
- Je neemt graag initiatief en staat open voor nieuwe uitdagingen


Aanbod:
- Uitdagende functie met veel verantwoordelijkheid in een groeiende turnclub
- Wij voorzien voor deze functie gemiddeld 10u/week variërend naar gelang de noden van het
moment
- vaste maandvergoeding van 500 € binnen het “onbelast bijklussen” statuut


Spreekt deze vacature je aan? Stuur dan voor 27/06 jouw sollicitatie met CV en motivatiebrief door
naar joost@tkoostakker.be . Op basis van deze sollicitatie nodigen we jullie uit voor een meer
diepgaand gesprek. Wij wensen deze vacature in te vullen voor 1/08/2018.

Ook onze club heeft een API! Oostakkerse tumbling gymnasten naar World Cup Onze trampolinegymnasten sprokkelen medailles op het BK! Tumbler Sam D'hoop breekt 9 jaar oude Belgisch record! Ik wil me graag al inschrijven voor volgend seizoen...kan dat? Turnfeest op zondag 27 mei! TKO TURNKAMP: inschrijvingen open! Inschrijvingen turnkamp (2-5/1) geopend! Testmoment nieuw talent zaterdag 29/4 Inschrijvingen voor volgend seizoen open! TURNSHOW OP 27 MEI! Clubkampioenschap ’17: de medailles zijn verdeeld! Doe je volgende week ook mee met het clubkampioenschap? Recreatornooi Oostakker schot in de roos! Zaterdag recreatornooi in onze club. Kom jij ook supporteren? Nieuwjaarsreceptie TKO: komende vrijdag! 22 & 23 oktober: Kaderweekend gymnastiek NIEUW: TKO turnkamp tijdens de kerstvakantie Lupé opnieuw geselecteerd voor de nationale kernwerking tumbling! Wil jij ook een TKO T-shirt? NIEUW IN ONS AANBOD: turnen voor volwassenen! Ga jij ook mee naar het GymGala op 10 of 11 december? 3, 2, 1... START! Tijd voor vakantie! Foto's turnshow online! MORGEN TURNSHOW TKO: WELCOME TO THE JUNGLE Jungle knuffels gezocht! Welcome to the jungle! Oostakkerse recreatornooi groot succes! Zondag Recreatornooi in onze club! Kom jij ook supporteren? Dagmar Buysse steekt onze turners in het nieuw TURNFEEST: 21 mei Winnaars wedstrijd koekjesverkoop: Calista en Kato Turnkring Oostakker gaat vreemd. Koekenverkoop: steun TKO TKO turnt over de landsgrenzen heen. Oostakkerse trainers scholen zich bij. Sporthal gesloten wegens staking! Met z’n allen naar het Gymgala ! Wie gaat mee? Antwerp Cup: twee bronzen medailles voor TKO Tumblers Dino en Lupé turnen nu ook voor Franse club. Het nieuwe turnseizoen gaat van start! Oogststoet: bekijk de foto's hier! VRIENDJESDAG: 2 september Dino op Europese trainingsstage in Nederland. Turnkring Oostakker behaalt opnieuw het kwaliteitslabel Q4Gym Slotdag seizoen '14-'15 Prachtige wedstrijdresultaten! Twee BK medailles voor de tumblingploeg! Kato Vlaams Kampioen!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ newsletter_message }}

x

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x